Ferah Sok. No:27 D:4-5 Şişli / İstanbul +90 212 232 56 66 Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00

Karşılaştırma Tablosunu İnceleyerek versiyonlar arasındaki farka bakabilirsiniz.

Kets DocPlace

Kets DocPlace ile bunlara ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Kets DocPlace şirketinizin kritik dokümanlarını düzenleme ve depolama imkânını en yeni çözümlerle ve en uygun maliyetlerle sağlama gücü verir.

Taranmış ve yakalanmış dokümanları güvenli bir dijital arşivde depolayarak, fiziksel depolama alanlarını gereksiz hale getirir ve sabit diskinizi rahatlatır. Kets DocPlace sunduğu eşsiz çözüm esnekliği ile çalışanlarınızı ve fi rmanızı denetleyen yetkililerin takdirini sağlar.

Bunun sonucu olarak çok önemli iş süreçleriniz otomasyona dahil edilir ve kârlılığınız artar. Ayrıca ürünün açık ve basit yapısı, kısıtlı bilgi işlem bütçesi olan orta ve küçük ölçekteki şirketler için de çok uygundur.

Bütünleşik İçerik Yönetimi

• Yapısal olmayan içeriğin yaratılması, yakalanması ve yönetilmesi.

• Yapısal olmayan dokümana bağlı işin, yapısal verilere bağlı iş uygulamaları ile entegrasyonu ve sonuçlarının müşteri, iş ortağı ve çalışanlara en verimli ve hızlı yöntem ile dağıtılması.

Kets DocPlace ile kuruluşların her türlü sabit içerik deposu için farklı uygulama ve gereksinimlerini karşılamak ve tek noktadan sistem yönetimi sağlamak amaçlanmıştır. Kets DocPlace, sabit içeriklerin yönetilmesini, kolayca yedeklenmesini, uzaktan güvenli bir şekilde erişilebilmesini, içerik deposu grupları için rol özelliklerinin yönetim yeteneği gibi birçok özellik sağlar.

DocPlace kullanarak elde edebileceğiniz faydalar:

• İş süreçlerinizi yavaşlatan ve veriminizi düşüren kağıtlardan kurtulabilirsiniz.

• Fiziksel evrak dolaşımının getirdiği kayıplar, paylaşılamama, zor erişim gibi sorunları ortadan kaldırarak iş süreçlerinizi otomatikleştirebilirsiniz.

• Elektronik ortama aktarılan dokümanları, kolaylıkla paylaşabilir, gerektiği kadar sanal kopyasını oluşturulabilirsiniz.

• Evrakların fiziksel dosya ve dolaplarda saklanmasından kaynaklanan yetersiz indeksleme, fotokopi çekme zorunluluğu, dağınık yapı ve değerli ofis alanlarının israfına kalıcı çözümler getirebilirsiniz.

• Kağıt ve kırtasiye masraflarınızı büyük oranda azaltabilirsiniz.

• İşletmenizin verimliliğini, dolayısıyla karlılığını arttırarak, benzersiz bir müşteri memnuniyeti elde edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Demo Talep Edin

LOGO Ürün Ailesi İle Tam Entegrasyon

Kets DocPlace basit kullanımı ve yüksek performansı ile tüm LOGO ürünlerine zengin doküman yönetimi özellikleri kazandırmaktadır. Sağlanan doğal entegrasyon sayesinde kullanıcılar LOGO ekranlarındaki doküman tuşlarını kullanarak ilgili kayıtlara tarayıcı aracılığı ile veya sabit disklerindeki bir dosyayı seçerek doküman ilişkilendirebilirler. Çoklu sayfa ve dosya desteği ile sunulan gelişmiş görüntüleme özellikleri kullanıcıların doküman yönetimi ihtiyaçlarına hızlı ve etkin bir şekilde çözüm sunmaktadır.